НАВЧАЛЬНО-КУРСОВИЙ КОМБІНАТ

Навчально-курсовий комбінат Дочірнього підприємства «Чернігівнафтогазгеологія» Національної акціонерної кампанії «Надра України» заснований 19 серпня 1966 року спочатку як учбово-курсовий пункт, а згодом, наказом по тресту «Чернігівнафтогазрозвідка» №426 від 18 жовтня 1971 р. пункт реорганізовано в навчально-курсовий комбінат.

На сьогодні навчально-курсовий комбінат є невідокремленим структурним підрозділом ДП „Чернігівнафтогазгеологія” і являється навчально-виховним закладом першого рівня акредитації, що підтверджено ліцензією Міністерства освіти і науки України, виданої на підставі рішення Акредитаційної комісії «Навчально-методичного центру з питань якості освіти»,  що надає право навчання за 19 професіями.

Навчально-курсовий комбінат розташовано в камерольно-лабораторному корпусі ДП „ЧНГГ” і за ним закріплена територія під навчальні класи загальною площею 268,8м2.

Навчання в НКК проводиться як з відривом від виробництва, так і без відриву від виробництва.

Одночасно можуть навчатися три групи загальною кількістю 60 слухачів, в класах, що обладнані за специфікою професій.

Викладачами НКК є фахівці ДП «ЧНГГ», які мають відповідний фах і досвід та атестовані на право викладання.

Теоретичне навчання проводиться в Навчально-курсовому комбінаті, а практичне на виробничих об’єктах підприємства під наглядом досвідчених кваліфікованих інструкторів.